BMW prezanton modelin e ri atraktiv X2

26 October, 201765 Prodhuesi bavarez ka publikuar fotografitë dhe detajet teknike të modelit të tij më të ri kompakt. Një vit pas versionit koncept, BMW ka prezantuar edhe modelin...
Page 706 of 712...704705706707708...