ZBULOHEN LIDHJET/ Gazetarja që nxin Shqipërinë në televizionin rus është gruaja e shoqëruesit të Bashës dhe shkruan… (FOTO)

Pas demonstrimit të hapur të dhunës në protestën e 16 Shkurtit dhe vendimit të paprecedentë për djegien e mandateve të deputetëve, veprime të dënuara publikisht nga faktori ndërkombëtar, Partia Demokratike ka intensifikuar aksionin e saj për t’i nxirrë faqen vendit ndërkombëtarisht. Për këtë, Lulzim Basha ka shfrytëzuar edhe një herë më shumë lidhjet e tij … Continue reading ZBULOHEN LIDHJET/ Gazetarja që nxin Shqipërinë në televizionin rus është gruaja e shoqëruesit të Bashës dhe shkruan… (FOTO)